Uzun yıllardır Avrupa’nın bir çok ülkesinde ki kullanıcılara en iyi oranlarla, yüksek güvenilirlikte verdiği hizmetlerle kendini kanıtlamış ve tüm kullanıcılarına yüksek müşteri memnuniyeti ile hizmet vermiş; sektöründe ki rakiplerinin eksiklerini tespit edip siz değerli kullanıcılarına eksiksiz ve en iyi hizmet veren şirket olmayı kendine hedef edinmiş işletmemiz; 2016 Yılının Şubat ayında Türkiye pazarına girip, siz değerli kullanıcılarına hizmet vermeye başlamıştır.

TICKETPAYZ sizlerin global ödeme ve transfer ihtiyaçlarınızı karşılamak için tasarlanmıştır. Sadece bir tıkla para gönderebilir, para alabilir, paranızı yönetebilir ve güvenli bir şekilde alışveriş ödemelerinizi gerçekleştirebilirsiniz.

Sanal ödemelerinizi güvenle yapmanızı sağlayan şirketimizi sektörde ki rakiplerinden ayıran özelliklerin başında güvenilirlik ve siz değerli kullanıcılarımızın sorunlarına en hızlı şekilde çözüm bulmamızdır.

Bu alanda çağrı merkezi ve canlı destek departmanımızda 7/24 hizmet veren tecrübeli ve sektöründe önde gelen takım arkadaşlarımızla sizlere hizmet vermekten memnuniyet duyarız.

RESMİ SKYPE ADRESİMİZ : live:marketing_29118


Lütfen farklı skype adreslerine itibar etmeyiniz. Ticketpayz sizden kurulum ücreti gibi ücretler talep etmez.